Bawełna poliester
Nowy Bielizna kielichowa haftowana -Krzyż Jerozolimski (32H) Zobacz większe

Bielizna kielichowa haftowana -Krzyż Jerozolimski (32H)

119,00 zł

Więcej informacji

Bielizna kielichowa haftowana -Krzyż Jerozolimski (32H)

Bielizna kielichowa wykonana z wysokiej jakości tkaniny, zdobiona haftem z motywem eucharystycznym wykonanym złotymi nićmi, który przedstawia Krzyż Jerozolimski. Komplet składa się z czterech części: palki w kolorze fioletowym oraz korporału, puryfikaterza i ręczniczka. Dzięki łączącemu elementy motywowi z Krzyżem Jerozolimskim, zestaw tworzy spójną całość.

  • Palka - wykonano ją z tkaniny poliestrowej składającej się w 100% z PE, ozdobiono haftem wykonanym złotymi nićmi, przedstawiającym Krzyż Jerozolimski oraz wykończono apreturą plamoodporną. Dodatkowo jeden z rogów palki został zabezpieczony folią ułatwiającą dłuższe utrzymanie w czystości. Jej wymiary to 17 cm x 17 cm.
  • Korporał - wykonano go z tkaniny poliestrowej składającej się w 100% z PE oraz wykończono apreturą plamoodporną. W rogach wyszyto złote Krzyże Jerozolimskie, a brzegi obszyto haftowaną falą.
  • Puryfikaterz - wykonano go z tkaniny bawełnianej o wymiarach około 47 cm długości i 24 cm szerokości. Produkt ozdobiono haftami przedstawiającymi złote Krzyże Jerozolimskie, a brzegi obszyto haftowaną falą.
  • Ręczniczek - wykonano go z tkaniny bawełnianej o wymiarach około 47 cm długości i 24 cm szerokości. Produkt ozdabia gładki lub wypukły Krzyż Jerozolimski, a brzegi obszyto haftowaną falą.

--

Komplet zapakowany jest w gustowne pudełko z szybką. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako prezent.

Towar na zamówienie.

Czas oczekiwania do 7 do 14