Baner Kardynał Stefan Wyszyński
Baner Kardynał Stefan Wyszyński Zobacz większe

Baner Kardynał Stefan Wyszyński

199,99 zł

Więcej informacji

Baner Kardynał Stefan Wyszyński

Stefan Wyszyński

Stefan Wyszyński- urodził się 3 września 1901r. w Zuzeli. Po napisaniu matury we Włocławku wstąpił do seminarium duchownego, w późniejszych latach studiował na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie, uzyskując tytuł doktora. Został Prymasem w czasach, gdy Państwo usilnie walczyło z Kościołem, w latach 1953-1956 był internowany. W tym momencie powstała idea Wielkiej Nowenny, która miała przygotować katolików na 100 lecie Chrztu Polski. W tym czasie zorganizowana została również pielgrzymka obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, Stefan Wyszyński podróżował za Cudownym Obrazem, odprawiał Msze Święte i wygłosił wiele kazań. Przez cały okres pontyfikatu był przewodniczącym Episkopatu Polski, czynnie brał udział w przygotowaniach do Soboru Watykańskiego.

Beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego została ustalona na 7 czerwca 2020 r.

Baner Kardynał Stefan Wyszyński

Prezentowany baner przedstawia wizerunek Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Na górze produktu zostały umieszczone wspaniałe słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego: "Bóg nigdy nie rezygnuje ze swoich dzieci, nawet z takich, które stoją plecami do niego."

Baner wydrukowany na najwyższej jakości materiale banerowym, odpornym na wszelkiego rodzaju negatywne warunki atmosferyczne. Baner przeznaczony jest do ekspozycji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Wymiary banerów:
-75/200 cm

Wykończenie baneru:
listwy góra + dół

Towar na zamówienie 5 dni 

(z przyczyn od nas nie zależnych czas może się wydłużyć)