Bawełna poliester
Nowy Bielizna kielichowa haftowana Alfa i Omega (63H) Zobacz większe

Bielizna kielichowa haftowana Alfa i Omega (63H)

119,00 zł

Więcej informacji

Bielizna kielichowa haftowana Alfa i Omega (63H)

Bielizna kielichowa wykonana z wysokiej jakości tkaniny, zdobiona haftem z motywem eucharystycznym wykonanym złotymi nićmi, który przedstawia krzyż. Komplet kielichowy składa się z czterech części: palki, korporału, puryfikaterza i ręczniczka. Dzięki motywowi z symbolem Alfy i Omegi, który ozdabia wszystkie elementy, zestaw tworzy spójną całość.

  • Palka - wykonano ją z tkaniny poliestrowej składającej się w 100% z PE, ozdobiono haftem wykonanym złotymi nićmi, przedstawiającym Alfę i Omegę oraz wykończono apreturą plamoodporną. Dodatkowo jeden z rogów palki został zabezpieczony folią ułatwiającą dłuże utrzymanie w czystości. Jej wymiary to 17 cm x 17 cm.
  • Korporał - wykonano go z tkaniny poliestrowej składającej się w 100% z PE oraz wykończono apreturą plamoodporną. Ponadto w rogach wyszyto złote symbole Alfy i Omegi, a brzegi obszyto haftowaną falą. Jego wymiary to 47 cm x 47 cm.
  • Puryfikaterz - wykonano go z tkaniny bawełnianej o wymiarach około 47 cm długości i 24 cm szerokości. Dodatkowo produkt ozdobiono haftami przedstawiającymi złote symbole Alfy i Omegi, a brzegi obszyto haftowaną falą.
  • Ręczniczek - wykonano go z tkaniny bawełnianej o wymiarach około 47 cm długości i 24 cm szerokości. Produkt ozdabia gładki lub wypukły symbol Alfy i Omegi, a brzegi obszyto haftowaną falą.

--

Komplet kielichowy zapakowano w gustowne pudełko z szybką. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako prezent.

Towar na zamówienie.

Czas oczekiwania do 7 do 14